فرنچ ناخن

فرنچ ناخن در خانه

مراحل فرنچ ناخن

اگر می خواهید به ناخن هایتان طرح بدهید هیچ طرحی کلاسیک تر از فرنچ ناخن نیست. این طرح ساده ای است که می توانید به راحتی در خانه برای خود یا دوستانتان انجام دهید. برای این کار بهتر است از رنگ صورتی کمرنگ یا بیس کات استفاده کنید و صدف ناخن را لاک بزنید و سر ناخن را سفید کنید.

فرنچ ناخن

مرحله اول: پاک کردن لاک

لاک قدیمی را از روی ناخن ها پاک کنید: با لاک پاک کن لاک های روی ناخن را پاک کنید، گوشه های ناخن را پاک کنید تا از زیر رنگ کمرنگ فرنچ دیده نشود.

فرنچ ناخن

  • اگر ناخن مصنوعی دارید و می خواهید فرنچ کنید، از لاک پاک کنی استفاده کنید که آن را خراب نکند و آن را با لاک پاک کن خیس نکنید.
  • استون ناخن های شما را خشک می کند و به آن ها آسیب می رساند، پس لاک پاک کنی را انتخاب کنید که بدون استون باشد.
15% تخفیف ویژه
دوره آموزش شینیون مو
فقط تا 31 ام مهر ماه
علاقه مندان به شرکت در این دوره می توانند وارد صفحه ثبت نام شده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایند و یا اینکه با کارشناسان آموزشگاه هنرآموزان تماس بگیرند. توجه داشته باشید که به منظور استفاده از تخفیف ویژه حتما باید فالور پیج اینستاگرام هنرآموزان باشید

مرحله دوم: کوتاه کردن ناخن

فرنچ ناخن  روی ناخن های بلند زیباتراست پس نیاز نیست خیلی ناخن ها ارا کوتاه کنید. ناخن ها بعد از کوتاهی به یک اندازه باشند.

فرنچ ناخن

  • اگر می خواهید از ناخن مصنوعی استفاده کنید می توانید ناخن های خود را کوتاه کنید و ناخن مصنوعی را روی آن قرار دهید.

مرحله سوم: فرم دادن ناخن

ازسوهان ناخن برای فرم دادن به ناخن استفاده کنید و با سوهان نرم روی آن هارا صاف کنید. شما می توانید ناخن های خود را به شکل دلخواه فرم دهید.

فرنچ ناخن

  • زمانی که از سوهان استفاده می کنید، سوهان را درون آب گرم قرار دهید، می توانید از شیر یا روغن زیتون استفاده کنید تا پوست روی ناخن نرم شود و به راحتی به عقب هدایت شود. پس از سه دقیقه دست ها را از آب در بیاورید و آن ها را خشک کنید.

مرحله چهارم: عقب زدن پوست

با استفاده از عقب زن پوست ناخن را به عقب بزنید و هرگز آن هارا کوتاه نکنید. کمی روغن به دست ها بزنید و ماساژ دهید سپس آن را پاک کنید.

فرنچ ناخن

مرحله پنجم: بیس کات

بیس کات فرنچ معمولا صورتی کمرنگ، کرم، یا بی رنگ است. بیس کات را روی ناخن بزنید و اجازه دهید کاملا خشک شود.

فرنچ ناخن

اگر از طرح های کلاسیک خسته شده اید می توانید از رنگ های جیغ مثل قرمز، بنفش ، آبی، سبز یا هر رنگی که دوست دارید استفاده کنید. برای سر ناخن ها می توانید از رنگ سفید یا هر رنگ دیگری استفاده کنید.

فرنچ ناخن

مرحله ششم: لاک زدن سر ناخن

سر ناخن را لاک سفید بزنید و سعی کنید رنگ سفید را داخل صدف ناخن نزنید. اگر کاغذ فرنچ دارید می توانید برای تمیز و مرتب تر شدن فرنچ از آن استفاده کنید.

فرنچ ناخن

فرنچ ناخن

مرحله هفتم: استفاده از تاپ کات

در این مرحله از فرنچ ناخن برای یک دست شدن سطح ناخن و تمیز و مرتب شدن آن از تاپ کات استفاده کنید.

فرنچ ناخن

دوره های آموزش طراحی ناخن ، آموزش کاشت ناخن در آموزشگاه هنرآموزان برگزار می شود.

اشتراک گذاری
Notify of
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments