کاشت ناخن ژله ای

کاشت ناخن ژله ای

تفاوت کاشت ناخن ژله ای با کاشت ناخن اکریلیک

قطعا شما هم همانند همه دختران دیگر دوست دارید ناخن های زیبا داشته باشید. ابتدا بهتر است تفاوت کاشت ناخن ژله ای و کاشت ناخن اکرلیک را بدانید. ناخن های آکریلیک، ناخن هایی با نوک فرنچ شده سفید و مربعی هستند که بسیار طرفدار دارند. از طرفی بعضی از دختران دیگر دوست دارند که داشتن ناخن های بلند را تجربه کنند.

بعضی از دختران نیز هستند که بی صبرانه دوست دارند هر دفعه مدل ناخن خود را تغییر دهند. البته باید مراقب باشیم که در این پروسه ها به ناخن های طبیعی شما آسیب نرسد. بعد از مرسوم شدن روش کاشت ناخن، بسیاری از افراد کم کم از ناخن های مصنوعی دست کشیدند.

کاشت ناخن اکریلیک

بسیاری از افراد اصلاً از ناخن های آکریلیک استفاده نمی کنند و کاشت ناخن ژله ای را ترجیح می دهند. زیرا عقیده دارند که باعث سالم نگه داشتن ناخن هایشان می شود. همچنین می‌ توانند با هر جلسه مانیکور ظاهر آن را تغییر دهند و مدل های متنوعی را تجربه کنند. از طرفی هیچ کم و کاستی نسبت به ناخن های مصنوعی را ندارد و آسیب رسانی آن ها نیز کم تر میباشد.
ناخن های مصنوعی به راحتی از روی ناخن شما برداشته می شوند. بنابراین یکی از مزیت‌ های آن نسبت به کاشت ناخن ژله ای می باشد.

آماده سازی یکسان

کاشت ناخن ژله ای
در هر دو روش، ناخن کار مواد باقیمانده از کاشت ناخن قبلی را با استفاده از فایل الکتریکی از روی ناخن شما بر می دارد. ناخن طبیعی شما را تا جایی که لازم است کوتاه می کند که از زیر ناخن مصنوعی مشخص نباشد. بسیاری از افراد ترجیح می دهند ناخن های خود را تا جایی که ممکن است کوتاه کنند. زیرا عقیده دارند که احساس بهتر و تمیز تری به آن ها می‌ دهد.
سپس ناخنی را که قرار است روی ناخن آن ها گذاشته شود را اندازه گیری می کنند. این ناخن ها معمولاً ۱۰ سایز مختلف دارند که برای تمام انگشتان شما تعبیه شده اند. معمولاً افراد ترجیح می ‌دهند که از نوع انعطاف پذیر و سبک تر استفاده کنند.

قرارگیری سریع و آسان

جشنواره ویژه نوروز هنرآموزان
فرصت استثنایی
هنرجویان عزیزی که تا تاریخ
1399.12.28
رزرو کلاس های خود را برای سال 1400 انجام دهند
می توانند با هزینه سال 1399 در کلاس ها شرکت کنند.
دوره های تخفیفی

کاشت ناخن ژلی با یک فشار دادن روی ناخن طبیعی خودتان انجام می شود. در نتیجه هیچ آسیبی به ناخن شما وارد نمی شود. یک لایه از روی ناخن شما را می پوشاند. هیچ چسبی در کار درگیر نخواهد بود . کاشت ژله ای چسب ندارد و از طریق نور ال ای دی روی ناخن شما می چسبد . به این صورت که هر کدام از ناخن های کاشته شده خود را باید زیر چراغ یووی قرار دهید. بهتر است که برای هر انگشت تک تک این کار را بکنید و کل دستتان را یکباره زیر چراغ نبرید.

صرفه جویی در زمان

انتخاب رنگ ناخن
کاشت ناخن ژله ای سایز های مختلفی دارد. همچنین شکل های متفاوت از کوتاه تا بلند، مربعی، دایره ای، لوزی و غیره دارند که می توانید به سلیقه خودتان آن ها را روی ناخن خود بچسبانید و کوتاه تر از ناخن های آکریلیک دربیاورید. همچنین طیف رنگ های وسیعی را در اختیار شما قرار می دهد. معمولا انجام ترمیم کاشت ناخن در عرض ۱ ساعت و ۵۰ دقیقه انجام می شود. در نتیجه زمان زیادی نیز از شما نمی گیرد اما خود کاشت ناخن برای اولین بار حدود ۲ ساعت زمان می برد.

ماندگاری طولانی

ریموو ناخن
کاشت ناخن ژله ای مدت زمان زیادی دوام می آورد. هیچ ترسی برای شکستن و افتادن آن وجود نخواهد داشت. می توانید به راحتی با آن ظرف بشورید، جعبه ها را باز کنید، روی دکمه ها فشار دهید، موهای خود را مرتب کنید و هیچ ترسی از شکسته شدن آن ها نداشته باشید اما ناخن‌ های مصنوعی به راحتی از روی ناخن های شما جدا می شوند و شکسته می شوند. در نتیجه همیشه باید مراقب آن ها باشید. اما کاشت ناخن ژله ای احساسی به شما می دهد که انگار ناخن های واقعی خودتان مانند سنگ شده اند و تکان نمی خورد.

همچنین بخوانید: پسوریازیس ناخن چیست ؟

برهم زدن عادت های روزمره

کاشت ناخن فسفری
زمانی که کاشت ناخن انجام می دهید، نمی توانید مانند همیشه رفتار کنید. مثلا برای مسیج دادن، کار کردن با لپ تاپ و دیگر کار های ساده باید عادت های خود را تغییر دهید. اما قطعا که زیبایی چنین ناخن هایی به تغییر عادت های شما می ارزد.

البته بعضی از افراد هستند که کاشت ناخن ژله ای برای آن ها مناسب نمی باشد. انواعی از ناخن ها هستند که کاشت ناخن ژله ای برای آن ها مناسب نیست. افرادی که ناخن های بیش از حد کوتاه یا پهن دارند و ناخن های خود را زیاد از حد می جوند.

مقاله پیشنهادی : ناخن کاشت

این کار را در خانه انجام ندهید!

کاشت ناخن در خانه
شاید خودتان آموزش کاشت ناخن ژله ای را دیده باشید اما بهتر است که آن را به دست متخصص بسپارید. همچنین باید مواد شما کاملاً تضمین‌ شده باشد و کیفیت بالایی داشته باشد. پس خودتان این کار را در خانه انجام ندهید، زیرا لوازم و تجهیزات فرد متخصص در سالن آرایشی بسیار مناسب تر می باشد و می تواند انتخاب های وسیعی را در اختیار شما قرار دهد. برای آنکه ناخن های خود را در خانه درست کنید به مقاله فرنچ ناخن در خانه مراجعه کنید.

برای یادگیری کاشت ناخن در دوره های آموزش کاشت ناخن ما شرکت کنید.

ریموو ساده برای کاشت ژله ای

ریموو ناخن
کار ریموو را حتی می توانید در خانه هم انجام دهید. کاشت ناخن ژله ای مانند پولیش ناخن از بین می رود و مجبور نیستید که حتماً به سالن آرایش مراجعه کنید. لاک ناخن به اندازه پاک کننده های کاشت ناخن استون ندارند اما اگر به استون دسترسی داشته باشید، می توانید کارهایی را با آن انجام دهید.

منبع مقاله

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!
اشتراک گذاری
Notify of
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments