لوگو آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

مدل های طراحی ناخن

خانه » آموزش مراقبت و زیبایی ناخن » مدل های طراحی ناخن
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
طراحی ناخن
فهرست محتوی

انواع مدل های طراحی ناخن

طراحی ناخن یکی از راه های زیباتر کردن دست و ناخن ها است. به جای استفاده از طرح های همیشگی برای ناخن ای تان این بار تنوع ایجاد کرده و از طرح های مختلف برای طراحی ناخن هایتان استفاده کنید. طرح های متنوع و زیادی برای ناخن وجود دارند که می توانید با توجه به سلیقه خود بهترین را انتخاب کنید. طرح های گلدار، فرنچ، رنگ های خنثی، رنگ های جیغ یا… هر کدام برای موقعیت های خاصی مناسب اند اما اگر می خواهید که ناخن هایتان بیش از همیشه توی چشم باشد، به خصوص در فصلی چون تابستان ، ما مدل های زیبایی را به شما پیشنهاد می دهیم. در اینجا طرح هایی از زیباترین مدل های ناخن را برایتان آورده ایم تا در صورت علاقه از آنها ایده بگیرید. در اینجا بعضی از طرح های ناخن زیبا را معرفی می کنیم که می توانید با دنبال کردن آن ها ناخن هایی جذاب داشته باشید.

طراحی ناخن

طراحی ناخن با فرنچ

یکی از ساده ترین مدل طراحی ناخن ، فرنچ ناخن می باشد. اگر هنوز ناخن هایتان به قدری بلند نشده اند که فرنچ بزنید، با کشیدن خطی روی ناخن اندازه صدف و سفیدی فرنچ را مشخص کنید.
فرنچ ناخن چیست؟ فرنچ مانیکور چیست؟ در حقیقت واژه فرنچ یعنی فرانسوی، به فرانسوی ها با زبان انگلیسی فرنچ میگویند، و فرنچ مانیکور هم یعنی آرایش ناخن فرانسوی.
در صورتیکه هر گونه سوال در رابطه با فرنچ ناخن برای شما پیش اومده، پیشنهاد میکنیم حتما مقاله فرنچ ناخن رو مطالعه کنید.

طراحی ناخن

طراحی با چسب نواری

نیاز نیست که طراح ناخن باشید یا خط های خیلی صافی بکشید، از چسب نواری برای مشخص کردن خطوط استفاده کنید. بعد از زدن چسب ها لاک بزنید و حداقل یک ساعت برای خشک شدن کامل لاک صبر کنید تا رنگ ها مخلوط نشوند.

طراحی ناخن

طراحی با تور

یکی از روش های طراحی ناخن استفاده از تور می باشد. با گذاشتن تور روی ناخن و زدن برق ناخن روی آن طرح جذابی ایجاد می شود. کاری ساده اما به نظر پیچیده!

طراحی ناخن

طراحی ناخن با خلال دندان

یک طراحی ناخن بسیار زیبا با استفاده از خلال دندان می توانید داشته باشید. طرح های متنوع و جذابی با استفاده از خلال دندان می توان ایجاد نمود و لزومی ندارد همه ناخن های طرح های یکسانی داشته باشد.

طراحی ناخن

طراحی ناخن با براش

یکی از ساده ترین روش ها، طراحی با براش می باشد. برای ایجاد راه های نازک روی ناخن، از براش می توانید استفاده کنید. زمانی که رنگ پایه خشک شد براش را آغشته به لاک کرده و به صورت افقی روی ناخن بکشید. تا خشک شدن کامل لاک اول از زدن رنگ بعدی پرهیز کنید.

طراحی ناخن

طراحی با نخ

زمانی که لاک خشک شد از کات استفاده کرده و نخ را روی آن به شکل دلخواه قرار دهید، وقتی خشک شد تاپ کات روی آن بزنید تا نخ سر جای خود باقی بماند. با رنگ های مختلف نخ به این طرح جلوه ای زیبا بدهید. به همین راحتی می توانید یک طراحی با نخ انجام دهید.

طراحی ناخن

طراحی بصورت آبرنگی

برای طراحی آبرنگی باید براش را آغشته به لاک کنید و روی لاک بپاچید این کار را با رنگ لاک های مختلف می توانید انجام دهید.

طراحی آبرنگی
دوره های آموزش طراحی ناخن ، آموزش کاشت ناخن در آموزشگاه هنرآموزان برگزار می شود.

امتیاز به این مقاله

سپاسگزاریم که با ارسال نظر ما را در ارائه خدمات بهتر یاری می کنید.
راهنما:

خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبخیلی خوب (بدون امتیاز، اولین امتیاز دهنده باشید)
Loading…
سایر مقالات مشابه
  اشتراک گذاری  
Notify of
جدیدترین مقالات
شانه چوبی
شانه چوبی

فواید استفاده از شانه چوبی در این قسمت از سایت هنرآموزان دلایلی را به شما معرفی می کنیم که چرا باید شانه پلاستیکی یا

مطالعه کنید »