لوگو آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

بن مژه چیست؟ مزایا و معایب

 • بن مژه چیست ؟
 • مزایای انجام بن مژه چیست؟
 • نکات مهمی که قبل از انجام بن مژه باید بدانید.
 • بعد از انجام بن مژه باید چکار هایی انجام دهیم ؟
 • آیا برای افراد مسن مناسب است؟
 • آیا انجام بن مژه درد دارد؟

انجام تاتوی بن مژه برای کسانی که در محیط‌های خاصی مانند اداره، مراکز علمی و … کار می‌کنند و زمان برایشان اهمیت زیادی دارد، یکی از بهترین روش‌های زیبایی دائم صورت است. در مقاله “بن مژه چیست؟ مزایا و معایب” به تمامی سوالات بالا پاسخ داده ایم.

میکروپیگمنتیشن لب
آموزش میکروپیگمنتیشن

برای یادگیری اصولی فنون آرایشگری، دریافت مدرک رسمی فنی حرفه‌ای و شروع یک مسیر شغلی پردرآمد کافیه با ما تماس بگیری.

بن مژه چیست؟

این سخن ناگفته پیداست که تمامی افرادی که دوره آموزش آرایشگری را گذرانده اند الزاما جزو تاتو کاران زبردست محسوب نمی شوند. در نتیجه به منظور کسب اطمینان از توانایی‌های فرد تاتو کننده حتما پیشنهاد می‌گردد که کارهای قبلی افراد تاتو کار را از نزدیک و به صورت زنده تماشا نمایید. فراموش نکنید هرگونه تاتو، جزو موارد حساس و با زمان ماندگاری طولانی هستند. پس یک اشتباه کوچک شما را برای مدت زیادی عذاب خواهد داد.
تاتو بن مژه یکی از بهترین و ساده ترین روش‌ها برای داشتن آرایش دائمی است . در تاتوی بن مژه رنگ دانه‌ها بین ریشه مژه‌ها به صورت منظم تزریق می‌شود. اینکار برای کسانی که چشم‌های درشت و مژه‌های کم پشت دارند نیز مناسب است. همچنین بهتر است قبل از انجام تاتو با عوارض بن مژه آشنایی داشته باشید.

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان تاتو بن مژه را در کلاس‌های دوره آموزش میکروپیگمنتیشن و آموزش میکروبلیدینگ به هنرجویان خود آموزش می‌دهد.
برای آنکه تفاوت دو دوره معرفی شده را بفهمید مقاله تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن را مطالعه کنید.

تاتو بن مژه

مزایای تاتوی مژه

اگر هنوز شک دارید انجام بن مژه بهتره یا خط چشم ؟ مزایای انجام تاتو بن مژه را برایتان آورده ایم تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید.

صرف زمان کمتری برای خودآرایی

امروزه استفاده بهینه از وقت و زمان اهمیت زیادی دارد، با انجام این تاتو می‌توانید وقت کمتری برای آراسته شدن خود صرف کنید.

تمیز بودن آرایش چشم

وقتی برای رفتن به مکانی وقت کمی دارید، اگر با عجله چشم‌های خود را آرایش کنید، استرس و لرزش دست باعث می‌شود آرایش چشم تان به هم بریزد و برایتان دوباره کاری شود. اگر از این تاتو استفاده کنید آرایش تمیز و همیشگی برای چشم‌های خود خواهید داشت.

جلوگیری از حساسیت چشم ها

اکثر خانم‌ها چشم هایشان به مواد آرایشی مانند خط چشم و مدادهای مخصوص چشم حساسیت دارند. بر اثر استفاده مداوم از خط چشم و مدادهای چشم و تماس قسمت داخلی چشم با این مواد، چشم‌ها تحریک شده و بیماری‌های غیر قابل جبران به وجود می‌آید.

زیباتر شدن چهره

تاتوی بن مژه چشم با زیبا و جذاب کردن چشم‌ها زیبایی چهره تان را افزایش می‌دهد. برای آنکه بتوانید یک مدل بن مژه چشم مناسب را برای خود انتخاب کنید حتما مقاله آشنایی با انواع مدل چشم را مطالعه کنید.

جلوگیری از چروک شدن پوست چشم و پلک

برای آرایش چشم‌ها می‌‌بایست پوست پلک تا حدی کشیده شود تا خط چشم صاف و زیبایی داشته باشید. پوست اطراف چشم‌ها نسبت به سایر پوست بدن نازک‌ تر است. با کشیده شدن پوست پلک و پاک کردن آرایش چشم، به مرور در پوست اطراف چشم چین و چروک ایجاد می‌شود. اینکار از چروک شدن پوست اطراف چشم هایتان جلوگیری می‌کند.

مناسب برای افراد سن بالا

با گذشت زمان و بالا رفتن سن چشم‌ها بی رنگ شده و جذابیت شان را از دست می‌دهند.
همچنین به مرور زمان خانم‌ها دچار لرزش دست شده و کشیدن خط چشم برایشان سخت می‌شود.
با انجام تاتوی چشم می‌توانید این مشکل را به راحتی حل کنید.

قبل از انجام تاتو پیشنهاد می‌کنیم؛ مقاله دلایل رنگ نگرفتن تاتو را بخوانید تا بتوانید معضلات رنگ نگرفتن تاتو را برطرف کنید.

نکات مهم موقع انجام تاتوی مژه

 • برای جلوگیری از ورم چشم‌ها کنترل فشار دست تاتو کار اهمیت زیادی دارد.
 • تزریق رنگ دانه‌ها بین مژه‌ها می‌‌بایست منظم انجام شود.
 • قبل از انجام تاتوی چشم می‌‌بایست از قطره استریل چشمی استفاده کنید.
 • داروی بی حسی را کمی بالاتر از بین مژه استفاده کنید.
 • اگر می‌خواهید بن مژه پلک پایین انجام دهید، از داروی بی حسی به دلیل رفتن دارو به داخل چشم و ایجاد سوزش و حساسیت، برای این قسمت استفاده نکنید.
 • از بهداشت محل و مهارت تاتو کار مطمئن باشید.

مراقبت بعد از تاتوی بن مژه

 • پس از انجام بن مژه چشم از تابش مستقیم نور آفتاب به صورت خود جلوگیری کنید.
 • چشم‌های خود را 3 روز با آب نشویید.
 • پس از انجام تاتوی چشم از کمپرس یخ به مدت 24 ساعت استفاده کنید.
  برای این کار بهتر است یخ را داخل یک پلاستیک فریزی قرار داده و روی پلک‌ها قرار دهید.
  سعی کنید یخ را برای مدت طولانی روی چشم قرار ندهید چون ممکن است باعث سردرد شود.
 • از روز اول به مدت یک هفته از پماد ویتامین آ چشمی روزی سه بار مقدار بسیار کمی از پماد را با استفاده از گوش پاک کن بر روی قسمت تاتو شده بمالید.
 • از روز اول به مدت یک هفته از پماد هیدروکورتیزون چشمی استفاده نمایید.(روزی یک بار با استفاده از گوش پاک کن مقدار بسیار کمی از پماد هیدروکورتیزون چشمی روی قسمت تاتو شده بمالید)

مراقبت بعد از تاتو بن مژه

در آخر به چند سوال پر تکرار شما پاسخ داده ایم

چگونه بن مژه را پاک کنیم؟

پاک کردن تاتو به دلیل خطرات و آسیب‌های احتمالی به چشم غیر ممکن است. به همین دلیل برای پاک شدن آن بهتر است اجازه دهید به مرور زمان کمرنگ شود و از بین برود.

تفاوت تاتو خط چشم و بن مژه چیست؟

برای اینکه بدانید تاتو خط چشم قشنگتره یا بن مژه تفاوت این دو را برای شما آماده کرده ایم. به یک خط بسیار باریک و نامحسوس که در نزدیکی خط رویش مژه‌ها تاتو می‌شود بن مژه می‌گویند و معمولا به رنگ‌های مشکی و قهوه‌ای سوخته می‌باشد. اغلب افرادی که نمی خواهند آرایش زیادی داشته باشند اما تمایل به افزایش جذابیت دارند از بن مژه استفاده می‌کنند. اما تاتو خط چشم اغلب ضخیم تر بوده و دارای دنباله است. همچنین می‌توان آن را با رنگ‌های دیگر نیز اجرا کرد. اما ترجیحا بهتر است از سه رنگ مشکی، قهوه‌ای سوخته و فهوه‌ای روشن استفاده شود.

آیا انجام تاتو بن مژه درد دارد؟

تاتو بن مژه درد داره ؟ این سوال بسیاری از شماهاست. در بن مژه پلک بالا با استفاده از ماده بی حسی و دستگاه‌های به روز درد اینکار حس نمی شود. تنها خراش‌های کوچکی به دلیل حساس بودن پوست ایجاد میشود. اما در بن مژه پایین به علت وارد شدن ماده بی حسی به درون چشم ایجاد حساسیت انجام این تاتو با درد همراه است.

انواع بن مژه

ماندگاری بن مژه چقدر است؟

بن مژه در واقع همان تاتوی خط چشم است که دنباله ندارد. ماندگاری بن مژه مانند بقیه تاتو‌ها می‌باشد و به نوع آب و هوای محل زندگی، جنس پوست افراد (در صورت چرب بودن ماندگاری کمتر) و نحوه مراقبت بعد از بن مژه بستگی دارد معمولا ماندگاری این تاتو بین 6 ماه تا یکسال است بعد از این مدت که تاتو کدر و کمرنگ شد میتوان نسبت به ترمیم مجدد آن اقدام کرد.

آیا هنگام بارداری و شیردهی می‌توان تاتو بن مژه انجام داد؟

در هنگام بارداری و شیردهی به دلیل تغییرات هورمونی و رقیق شدن خون، تاتو کمرنگ تر از حالت معمول است. اما به طور کلی اگر از سلامت محل انجام تاتو اطمینان دارید، انجام تاتو آسیبی به جنین و نوزاد نمی زند.

هزینه انجام تاتو بن مژه چقدر است؟

هزینه انجام اینکار با توجه به عوامل مختلفی از جمله محل انجام تاتو، میزان حرفه‌ای بودن تاتوکار، رنگ مورد استفاده و کیفیت کار دستگاه متفاوت است.

تاثیر بن مژه در زیبایی چشم

چشم‌ها در زیبایی تاثیر فوق العاده‌ای دارند، در تاتوی بن مژه رنگ دانه‌ها بین مژه‌ها بر روی خط مژه تزریق شده و باعث می‌شود مژه‌ها پرتر، سیاه تر و ضخیم تر دیده شود. با انجام این کار چشم‌ها را خوش حالت تر می‌شوند و از بی رنگی در می‌آیند.

بن مژه و زیبایی

دلایل پخش شدن رنگ تاتو بن مژه

 • رقیق بودن رنگ
 • رنگ نامرغوب
 • رنگ فاسد و تقلبی

اقداماتی که باید قبل از تاتو بن مژه انجام دهیم.

 1. چند ساعت قبل از تاتو سعی کنید از مواد خوراکی کافئین دار مانند چای یا قهوه استفاده نکنید.
 2. سعی کنید در معرض تابش اشعه uv (اشعه ماورا بنفش) قرار نگیرید. (از این اشعه برای برنز کردن پوست استفاده می‌کنند)
 3. قبل از انجام تاتوی چشم می‌‌بایست از قطره استریل چشمی استفاده کنید.
 4. قبل از تاتو، کارهای پوستی مانند لایه برداری و میکرودرم پوست میکرونیدلینگ و … که باعث ضعیف شدن پوست می‌شوند را انجام ندهید.
 5. داروهای که پوست شما را تحریک می‌کنند استفاده نکنید.
 6. چک کردن استریل بودن محل انجام تاتو.

آیا لازم است تاتو بن مژه را ترمیم کنیم؟

بله، معمولا این تاتو بعد از 14 الی 30 روز به یک جلسه ترمیم احتیاج دارد.

تاتو بن مژه برای چه چشم هایی مناسب است؟

تاتو مژه پلک پایین و بالا برای کسانی مناسب است که می‌خواهند با کاری ظریف تغییر مناسبی در ظاهر خود ایجاد کنند و از آرایش‌های دائمی بهره مند شوند. کسانی که دارای مژه هایی نه چندان بلند و ضخیم هستند و یا چشمانی بی حالت دارند می‌توانند با استفاده از این تاتو زیبایی بیشتری برای چهره خود ایجاد کنند. بهتر است بدانید خانم‌های باردار، کسانی که از مشکلات و عفونت‌های چشمی رنج می‌برند همچنین افردای که به طور مداوم در معرض اشعه هستند نمی توانند تاتو بن مژه انجام دهند.

جذاب ترین و شیک ترین مدل های تاتو بن مژه یا خط چشم

برای دیدن مدل بن مژه برایتان چند نمونه کار و عکس بن مژه آماده کرده ایم. همچنین برای دیدن مدل بن مژه چشم بیشتر به گالری تصاویر انواع مدل میکروپیگمنتیشن مراجعه نمایید.

مدل تاتو خط چشم ساده و شیک
مدل تاتو خط چشم ساده و شیک
مدل تاتو خط چشم پهن
مدل تاتو خط چشم پهن
مدل تاتو خط چشم نازک و دنباله دار
مدل تاتو خط چشم نازک و دنباله دار
مدل تاتو بن مژه نازک و طبیعی
مدل تاتو بن مژه نازک و طبیعی
تاتو خط مژه
تاتو خط مژه
خط چشم دائمی پهن
خط چشم دائمی پهن
خط چشم دائمی طبیعی
خط چشم دائمی طبیعی
تاتو بن مژه دائمی
تاتو بن مژه دائمی
تاتو خط چشم کوتاه
تاتو خط چشم کوتاه

منبع مقاله: BYRDIEGLAM

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
مقالات مرتبط.
عوارض تاتو لب
آموزش آرایش دائم
انواع تاتو لب و عوارض آن ها

صورت انسان از اجزای گوناگونی تشکیل شده که هر کدام در زیبایی آن نقش بسزایی دارند، اما یکی از شاخصه‌های تاثیرگذار، لب‌ها هستند که با

تاتو مینیمال
آموزش تاتو بدن
80 مدل طرح تاتو مینیمال و ساده

انجام تاتوی بدن، احتمالاً یکی از بهترین راه‌ها برای ابراز وجود است – خواه این طرح تاتو به یاد باورهای گذشته شما باشد یا شیطنت‌ها،

طرح تاتو گل
آموزش تاتو بدن
50 طرح تاتو گل شیک و جذاب

اگر  شما طرفدار تاتوهای نمادین و با معنی هستید، طرح تاتوهای گل می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. این طرح ها می‌توانند در اندازه های

اشتراک گذاری
Notify of
50 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments

سلام وقت شما بخیر، سوالی داشتم از حضورتون و درخواست دارم جواب بدید من سه هفته پیش در یک آرایشگاه بن مژه پایین و بالا کشیدم ولی متاسفانه ایشون یکی چشمم رو داخل چشم کشیدن و چون چشمان من ریز هستن اصلا به من نمیاد از شما سوال دارم آیا بن مژه پایین کمرنگ میشه و ماندگاریش چقدر هست چون خودشون میگن بعد گذشت دو ماه کمرنگ میشه و نیاز به ترمیم داره

سلام،ببخشید این بن مژه تو چه دوره ای ارائه میشه؟ من که چیزی بلد نیستم در این زمینه میتونم شرکت کنم؟؟؟

سلام آموزش بن مژه در دوره آموزش میکروپیگمنتیشن آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان تدریس داده می شود. که در پایان این دوره با شرکت در آزمون تئوری و عملی می توانید مدرک میکروپیگمنتیشن فنی حرفه ایی ایران را کسب نمایید.

سلام روز بخیر ببخشید من بن مژه تاتو کردم ولی اصلا خوشم نمیاد ، میخوام ببینم چطور میتوانم پاک کنم؟
ضرر داره؟؟؟
آگه راهنمایی کنید ممنون میشم

پاک کردن تاتو معمولا بایستی توسط افراد متخصص و با تجربه که آموزش میکروپیگمنتیشن را در آموزشگاه آرایشگری معتبر گذرانده باشند انجام شود تا هم از نظر زیبایی و از نظر ماندگاری و کیفیت مورد پسند مشتری باشد. اگر مایل به پاک کردن تاتوی خود هستید حتما بایستی زیر نظر پزشک متخصص پوست این کار را انجام دهید. معمولا پاک کردن تاتو با لیزر انجام می شود. پزشک حتما قبل انجام پروسه پاک کردن تاتو شما را از نظر پزشکی مورد بررسی قرار می دهد تا این تکنیک برای پوست و چشم شما مضر نباشد

سلام وقتتون بخیر. دو روز قبل برا پلک بالایی بن مژه کشیدن. ولی اصلا تغییری احساس نمیکنم. حتی همسرم هم میگه تغییر نکردی پول چی دادی آخه. چشمهای من تقریبا درشته . نمیدونم علتش چیه. چون از ارایشگری هم سردر نمیارم.

ببینید قرار نیست بن مژه تغییری واضح و ملموس در چهره شما ایجاد کند. قرار است خیلی طبیعی و غیر قابل تشخیص باشد. درضمن همانطور که آرایش و تیره کردن داخل چشم ، خط چشم یا ریمل باعث درشت شدن موها میشود . بن مژه هم به همین میزان باعث درشتی چشم ها می شود نه بیشتر. هدف یک آرایش دائم غیر قابل تشخیص برای پررنگ تر شدن خط مژه بوده است.

عالی بود دمت گرم

با سلام و وقت بخیر خدمت شما بزرگوار، ممنونم از لطفتون که پاسخ سوال من رو دادید و از نگرانی نجاتم دادید

سلام خسته نباشید بن مژه زدم رنگش رفته الان ۴ روزه رنگش بالا میاره

سلام.اول فرایند پوسته ریزی اتفاق میفته بعد یک هفته که پوست ریزی انجام شد تازه رنگ اصلی مشخص میشه.

سلام خسته نباشید من ۱۰روزه بن مژه زدم ولی دوست ندارم خواهش میکنم جواب بدین آیااگه برای ترمیم نرم چه رنگی میشه وکامل پاک میشه

با سلام متاسفانه میکروپیگمنتیشن از رنگ هایی استفاده میکند که ماندگاری چندین ساله دارند و شما ترمیم هم نروید حداقل بین 5 تا 10 سال دیگه این تاتو همراه شما خواهد بود. برای پاک کردن تاتو بهتر است حتما به دکتر پوست و مو مراجعه کند

سلام من میخوام بن مژه چشم بالارو انجام بدم چشمانم درشت است میخواستم بپرسم آيا خوب میشه یا ن این کار رو نکنم؟؟

عزیزم مشکلی نداره بن مژه بسیار ظریف و نازک است و در خط مژه کشیده می شود و باعث پررنگ شدن خط مژه می گردد. در نتیجه برای انواع پوست مناسب است

سلام عزیزم وقت بخیر. من آستانه دردم خیلی پایینه میخوام بدونم بن مژه درد داره؟

بله همه انواع تکنیک های تاتو به هر حال تا حدودی درد دارند اما مانند درد جراحت و سوختگی نیست و معمولا قبل از انجام تاتو از کرم بیحسی استفاده می شود.

سلام من میخوام بن مژه بزنم شرایط خاصی داره باید قانون خاصی رعایت کنم

سلام دوست عزیز
خیراگر بیماری زمینه یا بیماری واگیر دار و یا بیماری که از طریق خون انتقال ممکنه پیدا کنه نداشته باشه
میتوانید بن مژه بزنید

من دوست دارم رژ لب تاتو اما فک میکنم خیلی غیر طبیعی چه رنگ انتخاب کنم تا طبیعی باشه

سلام دوست عزیز از جدید روش ها که بسیار طبیعی به صورت فید زده میشه میتونید استفاده کنید رنگ انتخابی تون باید کاملا مناسب با رنگ پوست صورتتون باشه که میتوانید از تتو کار خود بخواهید متناسب با رنگ چهره تون راهنمایی کنند

سلام من چطوری میتونم عکس چشمان وابرو واستون بفرستم و نظرتون را در مورد کشیدن بن مژه یا خط چشم بریدن در مورد ابرو

سلام دوست عزیز
از طریق واتساب با ما در تماس باشید
شماره ما : 09376893158

سلام چشمان من ریزوگرده میخوام بدونم خط چشم منا شبه یا بن مژه

سلام
برای چشم های ریز بن مژه مناسب هست ولی برای چشم گرد خط چشم مناسب هست
شما میتونید از آرایشگر خود بخواهید نازک تر از خط چشم اما دنباله دار برای شما کار کنند

سلام
ببخشید من دو روز هست که بن مژه بالا و پایین و زدم
اما از بن مژه پایینم راضی نیستم میخام که پاک کنم
امکانش هست؟؟؟
راهی داره؟؟؟
خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین

سلام . برای پاک کردن بن مژه باید از لیزر استفاده کنید که این روش را خیلی توصیه نمی کنیم . به مرور زمان کم رنگ میشه سپس می تونید برای پاک کردن آن اقدام کنید.

چرا سایه مژه برای من درد بی نهایت داشت طوری که داشتم بیهوش میشدم؟؟ ممکنه بیحسی کم روی پالکم قرار داده باشم؟؟ ۴ دقیقه بود

سلام وقتتون بخیر . برای بی حسی باید بعد از زدن مواد بی حسی یک لایه مشمبایی روش قرار بدهید. البته ممکنه آستانه درد شما کمتر باشد . اگر درد و خیلی حس کردید اجازه بدهید ماده بی حسی بیشتر قرار بگیرد روش.

سلام خسته نباشي من بن مژه پايين و خط چشم بالا كشيدم بن مژه پايين خيلي احساس ميكنم پهنه دوروز كشيذم به ارايشگرم گفتم گفت تا چند روز ديگه نازك ميشه حقيقت داره اخه به نظرم پهن هست بهم اصلا نمياد

سلام وقتتون بخیر. اوایل انجام تاتو بن مژه به دلیل پررنگ بودن و تازه بودن بن مژه احساس پهن بودن طبیعی _ تا ریزش رنگ صبر کنید احتمال ریزش رنگ خواهید داشت .

سلام ببخشید من ۵روزپیش بن مژه زدم امروز رنگش پریده یعنی انگار بن مژه ای که کشیده بلند شده.بهشون گفتم گفت اشکالی نداره زخم پوستته بلند شده اگه پاک هم بشه ترمیم اوکی میکنم

سلام وقتتون بخیر. بله بعد از انجام بن مژه یکم مقداری ریزش رنگ داره . که همین حالتی است که برای شما اتفاق افتاده است. بعد از انجام ترمیم بن مژه شما پررنگ تر شده و دوام و ماندگاری آن افزایش پیدا می کنه.

سلام‌من بن مژه انجام دادم ولی سه ساعت بعد حمام رفتم به نظرتان پاک میشه و دوباره باید برم انجام بدم

سلام وقتتون بخیر . بعد از انجام بن مژه نباید با مواد شوینده و آب شستشو دهید . اگر بن مژه کمرنگ شد می توانید دوباره آن را ترمیم کنید.

سلام بن مژه زدم حالا میخام ی هفته دیگه ترمیم کنم مشکلی نداره؟چون دیگه فاصله زیادی میفته ک بتونم برم

سلام و عرض ادب. بهترین زمان ترمیم بن مژه سه هفته و نهایت 4 هفته بعد بن مژه می باشد.

سلام من بن مژه بالا رو ۲ روزه انجام دادم اما چشمم خیلی ورم داره انگاری زاری زنبوری گزیده برای ورم چیکار کنم ؟
آیا ورم کردن طبیعیه چون با بی حسی هم خیلی درد داشتم؟
ممنون از پاسخ گویی شما

Last edited 3 سالها گذشته by مهسا

بله کاملا طبیعی عزیزم

سلام وقت بخیر
من ۲ روزه بن مژه بالا انجام دادم اما چشمم خیلی ورم داره انگاری زاری زنبوری چیزی گزیده. برای ورمش چیکار کنم ؟
و آیا احتمال عفونت هست؟ چون قبل کار قطره استریل چشمی برام نزدن و بعد کار قطره زدن.
چرا با بی حسی بازم خیلی درد داشتم و آیا ورم کردنش برای بی حس نشدنش بوده؟
ممنون از پاسخ گویی شما 🙏

سلام.وقت بخیر
ورم چشم طبیعی.نه عزیزم نگران نباشید عفونت نمیکنه.پوست اطراف چشم چون نازک بخاطر هم درد رو حس کردید و طبیعی

سلام من دو روز که بن مژه پایین زدم وامروز حمام رفتم آیا پاک میشه

سلام.نه عزیزمم

سلام ببخشید بن مژه تزریق زیر پوسته یا روی پوست قرار میگیره؟

زیر پوست عزیزم ولی سطحی خیلی عمقی نیست

سلام وقتتون بخیر من چهاروز پیش بن مژه زدم پاک شده انگار نه انگار که بن مژه زدم خیلی دوسش داشتم میخام بیشتر بمونه مگه مدت بن مژه ۶تا یکسال نیس پس الان چطور چهار روزه پاک شده

سلام.اگه پوست تون چرب باشه ماندگاری پائین تر.بن مژه مدتن ماندگاریش یکم کمتره

نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.