لوگو آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

بند انداختن ابرو

  • بند انداختن ابرو چیست و به چه صورت انجام می شود؟
  • آموزش بند انداختن ابرو به صورت گام به گام
  • بهترین شیوه برای بند انداختن ابرو چیست؟
  • ارتباط بین بند انداختن ابرو و فرم صورت به چه شکل است؟

چگونه ابروهایمان را بند بندازیم؟

بند انداختن ابروها معمولاً یک کار دو نفره است. سخت است که این کار را خودتان انجام دهید اما ممکن است که در حال حاضر هیچ فرد متخصصی در این زمینه نباشد که بتوانید برای برداشتن ابرو هایتان با سرعت بالا به او مراجعه کنید. با آموزش خودآرایی و یا آموزش اصلاح ابرو می توانید از این موضوع به سادگی عبور کنید. معمولاً در چنین مواردی آرایشگران به شما توصیه می‌ کنند که هرگز خودتان دست به انجام این کار نزنید اما بعضی از متخصصان زیبایی در سایت های مختلف مثل یوتیوب این کار را در کمال سادگی به شما آموزش می دهند.

از جمله مقالات دیگری که در رابطه با ابرو نگارش شده است می توان به کاشت ابرو ، آموزش میکروبلیدینگ ابرو ، افزایش رشد ابرو و همچنین انواع مدل ابرو اشاره کرد.

بند انداختن ابرو

بند انداختن ابرو چیست؟

بند انداختن ابرو یک راه برای برداشتن موهای زیر ابرو مثل استفاده از موچین است. بندی که استفاده می کنید، باید ۱۰۰ درصد مخصوص این کار باشد و به اندازه کافی قدرت داشته باشد تا بتواند موهای زیر ابروی شما را بردارد. البته لبه های بند نباید بیش از حد زبر یا تیز باشد که باعث زخم شدن پوست شما شود.

بند انداختن ابرو

آیا ممکن است که حین برداشتن ابروها پوستمان را زخمی کنیم؟

بند انداختن ابرو یکی از قدیمی ترین راه های برداشتن ابرو می باشد و مانند بسیاری از تکنیک های قدیمی نیاز به تمرین دارد. راه های مختلفی وجود دارد که بتوانید شکل ابروهای خود را در منزل بدون آسیب به پوستتان بردارید که شاید بند انداختن جزء این روش ها نباشد.

بند انداختن ابرو ها در منزل ممکن است که کار دردناک و غیر قابل تحملی برای شما باشد. گاهی اوقات نیز برای پوست شما خطرناک است. برای این که پروسه بند انداختن ابرو را کاملا صحیح انجام دهید، باید پوست خود را در روی استخوان ابرو به خوبی بکشید تا از بریدگی پوستتان جلوگیری شود.

قطعاً بند انداختن ابرو بدون خطر نیست. البته این کار ممکن است پیچیدگی های خودش را داشته باشد، به خاطر این که به هر دو دستتان نیاز دارید. بنابراین دست دیگری ندارید که با استفاده از آن پوست زیر ابرو را بکشید. در نتیجه ممکن است که هنگام بند انداختن به جای موهای روی پوستتان، خود پوستتان را داخل بند بگیرید.

بند انداختن ابرو

مقاله پیشنهادی : میکروبلیدینگ

آیا بند انداختن ابرو دردناک است؟

بسیاری از متخصصان اعتقاد دارند که بند انداختن ابرو مانند استفاده از موچین یا وکس هرگز کار خطرناکی برای آسیب زدن به پوست نمی باشد اما مقاومت افراد مختلف در تحمل درد متفاوت است. احساس درد در افراد متفاوت است اما اگر به این کار عادت کنید و جلسات پشت سر هم بند انداختن را انجام دهید، قطعاً تحمل آن بسیار آسان تر خواهد شد.

بند انداختن ابرو

آموزش بند انداختن ابرو؟

می توانید ویدیو های زیادی را برای آموزش بند انداختن ابرو در یوتیوب مشاهده کنید. البته که انجام آن از چیزی که در صفحه یوتیوب می‌ بینید، سخت‌ تر است. بنابراین آموزش آنلاین معمولاً کارآمد نخواهد بود. پس بهتر است که از یک مربی خصوصی کمک بگیرید و کم کم شروع به تمرین کنید.

معمولا به شما توصیه می‌ کنند که برای بار اول، بند انداختن را روی پای خود امتحان کنید و بعد به سراغ صورتتان بروید. زمانی که بند انداختن را روی پایتان امتحان کنید، متوجه می شوید که چگونه نخ را حرکت دهید و باز و بسته کنید.

بند انداختن را می توانید روی یک ناحیه کوچک نیز امتحان کنید. به طور مثال؛ پا یکی از راه های مناسب برای امتحان بند

انداختن می باشد. بند را در جایگاه مناسب قرار دهید. طرز دست گرفتن بند را یاد بگیرید. سپس از دوستتان بخواهید که پوست ناحیه مورد نظر را بکشد.

اصلاً مجبور نیستید که این کار را با سرعت بالا انجام دهید. پس تمرکز کنید. همچنین می توانید این کار را زیر نظر یک فرد متخصص انجام دهید. بند انداختن ممکن است کار پیچیده‌ ای به نظر برسد اما اگر آن را از افراد متخصص یاد بگیرید، قطعاً در آن مهارت پیدا خواهید کرد.

بند انداختن ابرو

اگر برای اولین بار می خواهید زیر ابرو های خودتان را بند بیندازید، بهتر است که کمی زیر آن را تمیز کنید.

همچنین آیینه را کاملا نزدیک به خودتان قرار دهید تا تسلط کافی روی صورتتان داشته باشید.

سعی نکنید که با استفاده از بند به ابروی خود حالت دهید. فقط باید کمی زیر آن را تمیز کنید.

حالت دادن به ابرو فقط باید با استفاده از موچین انجام شود.

بند انداختن را در بالا و اطراف ابرو انجام دهید.

پوست زیر ابروی شما بسیار ظریف می باشد و بهتر است که خودتان اقدام به بند انداختن در این ناحیه نکنید. زیرا ممکن است که پوستتان را زخم کنید و یا حفره ای در ابرویتان ایجاد کنید که کاملاً ظاهر آن را خراب می کند. همچنین ممکن است که موهای شما بالای بند گیر کند.

چگونه بدون بند انداختن ابروهای خود را گریم کنیم؟

شاید هرگز دلتان نخواهد خودتان ابروهایتان را بند بیاندازید اما زیر ابرو هایی که دارید شما را کلافه کرده باشد. در چنین مواردی می توانید با کمی کانسیلر زیر آن ها را محو کنید.

مطلب پیشنهادی: کانسیلر چیست و چه کاربردی دارد؟

اگر موهای زائدی که زیر ابروی شما درآمده با خود ابرویتان فاصله زیادی دارد، با استفاده از موچین آن ها را بردارید که راحت تر از بند می باشد. اگر ابن موها بیش از حد بلند است، اول آن را قیچی کنید تا بتوانید شکل ابروهایتان را راحت تر زیبا کنید.

بند انداختن ابرو

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
مقالات مرتبط.
چگونه پنکک بزنیم
آموزش گریم و میکاپ
چگونه پنکک بزنیم؟

مراحل زدن پنکک روی پوست پنکک می‌تواند به محو کردن نقص‌های پوست شما کمک کند و پوست را بی عیب و نقص نشان دهد. پنکک

چگونه از کانسیلر استفاده کنیم؟
آموزش گریم و میکاپ
چگونه از کانسیلر استفاده کنیم؟

کانسیلر چیست؟ این سوالی است که شاید برای شما هم پیش آمده است. کانسیلر، شبیه یک پاک کننده جادویی در آرایش عمل می‌کند و باعث

اشتراک گذاری
Notify of
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.